Sprawdź zanim
zaczniesz terapię

Aplikacja pomaga przeciwdziałać działaniom niepożądanym podczas terapii lekami oraz wspiera prawidłowy przebieg terapii.

Dowiedz się więcej
Zobacz, jak działa aplikacja

Nasza misja

Wspieramy crowdsourcing – dzieląc się anonimowo wiedzą, budujesz jeden z największych zasobów informacji, który pomoże Tobie oraz Twoim znajomym poznać możliwe ryzyka podejmowania farmakoterapii.

Chcemy także w przyszłości umożliwić Ci łatwy sposób formalnego przekazania informacji do instytucji, które kontrolują jakość oraz terapie. Dzięki temu, możemy wspólnie zadbać o lepsze leczenie.

Wierzymy, że pacjent powinien mieć pełen dostęp do informacji oraz realnie wpływać na służbę zdrowia. Nasza aplikacja to ważny element tego procesu. Przyłącz się, korzystaj,

Dodaj

Dodaj działanie niepożądane

Namawiamy, aby osoby które mają podejrzenie wystąpienia działania niepożądanego w terapii zgłosiły to społecznie. W pełni anonimowo.

Dodaj działanie niepożądane
Przeglądaj

Sprawdź przed lub w trakcie swoją terapię

Dzięki aplikacji Ty i inne osoby możecie sprawdzić jakie i z jakim nasileniem wystąpiły działania niepożądane w wybranych terapiach. To świetny wstęp do rozmowy z lekarzem i ważna wiedza w trakcie i przed podjęciem terapii.

Sprawdź przed lub w trakcie swoją terapię

Poznaj najczęstsze terapie, w których występują działania niepożądane

Wykres: Procentowy udział chorób wg działań niepożądanych zgłoszonych przez użytkowników aplikacji.

Ostatnia aktualizacja:
na podstawie 286 zgłoszeń

Zobacz inne produkty

Zadbaj o jakość leczenia

Skorzystaj także z bezpłatnej aplikacji Moje-Leczenie która pomoże i przypomni o regularnym przyjmowaniu leków, wykonaniu badań i wizytach kontrolnych. Pomaga także w bezpiecznym monitoringu swoich najbliższych.